Happy Birthday to... Go Public!

8 kwietnia 2015. Dokładnie rok temu Go Public przestało być jedynie projektem spisanym w Wordzie i przekalkulowanym w Exelu. Firma została wpisana do ewidencji działalności gospodarczej i zaczęła realnie funkcjonować na rynku usług PR.


W dniu pierwszych urodzin firmy – kilka słów podziękowania, dla wszystkich tych, którzy zaufali nam i pozwolili pracować na rzecz wizerunku swojej marki. Każdy klient to dla nas znacznie więcej niż tylko zlecenie – to przede wszystkim odpowiedzialność. Prowadząc firmę, człowiek uczy się, jak wiele trudu przedsiębiorcy wkładają w powołanie do życia i prowadzenie biznesu, dlatego chcemy robić wszystko, by ten proces wspomóc, a nie utrudniać. Każdego z Was staramy się poznać, by jak najlepiej dopasować naszą ofertę do Waszych potrzeb.


Minęło 366 dni, rozwinęliśmy skrzydła, poszerzyliśmy ofertę, stworzyliśmy stronę internetową, realizujemy coraz ambitniejsze zlecenia. Czy powiedzieliśmy już nasze ostatnie słowo? Absolutnie nie! Mamy głowę pełną pomysłów i zapewniamy, że kolejne miesiące będą zaskoczeniem dla Was wszystkich. Rozwijamy się dzięki Wam, bo pracując z kreatywnymi ludźmi sami wiele się uczymy i podnosimy sobie poprzeczkę jeszcze wyżej. Każda współpraca jest jak związek, który zostawia trwałe piętno. W życiu prywatnym jesteśmy długodystansowcami i tego samego - z okazji urodzin - życzymy sobie również w kontekście współpracy z Wami :)


Jeszcze raz dziękujemy!Agnieszka Grzechynka

CEO, Go Public

#PR #firma #branding #marketing

Wyróżnione posty
Ostatnie posty