top of page

Biegam – więc jestem

Parafrazując myśl Kartezjusza, warto byłoby powiedzieć – biegam, więc jestem (obecny wśród innowacyjnych ludzi biznesu). 7 września odbyła się 3 już edycja networkingu biegowego Run Public, podczas którego właściciele i pracownicy firm wspólnie trenują i nawiązują relacje zawodowe. Obecnie trwają przygotowania do eventu w Warszawie, ale już dziś zapraszamy na relację z wydarzenia, które zakończyło się w Krakowie.

Networkingi biegowe to nowość na polskim i europejskim rynku spotkań biznesowych. Organizator – agencja PR Go Public – zapewnia wsparcie wizerunkowe uczestników, promuje ich oraz prowadzi event. Trzecia edycja Run Public ponownie odbyła się na terenie Term Krakowskich, które ufundowały bezpłatne wejściówki do sauny dla uczestników spotkania. Michu Tragosz, trener marki New Balance Performance poprowadził 5km trening biegowy oraz zdradzał uczestnikom tajniki dotyczące sprzętu i prawidłowej techniki. Marka 4MOVE zadbała o izotoniczne nawodnienie uczestników, podobnie jak Zielone Trendy, które przygotowały zdrowe koktajle na bazie chlorelli i młodego jęczmienia. Obsługą foto spotkania po raz kolejny zajął się Kamil Cichoń. Akcję wsparł portal Polski Prawnik oraz Czerwona Szpilka - marka organizująca spotkania dla przedsiębiorczych kobiet.

Podczas trzeciej edycji postawiono na nietypową formę prezentacji obecnych przedsiębiorców – Go Public opracowała krótkie teksty reklamowe, którymi przedstawiono wszystkich uczestników. Mogli pozostać przy tej formie lub dodać kilka informacji od siebie i zachęcić do nawiązania bliższego kontaktu biznesowego. Informacje o nich prezentujemy także tu, by ich oferta dotarła do jak najszerszego grona odbiorców:


Kazimierz Korolczuk – PROGAR

Parafrazując tekst z Gwiezdnych Wojen, dzięki pomocy tego uczestnika, zawsze będziecie po jasnej stronie mocy. Kazimierz Korolczuk i jego firm PROGAR zajmuje się kompleksowym oświetleniem LED. Oferuje żarówki, taśmy, świetlówki, panele i wszystko to, czego może potrzebować dom lub firma. Do tego dochodzi także profesjonalny montaż, dostosowywanie instalacji oraz fachowe doradztwo. Kazimierz to również człowiek o niecodziennym hobby. Skleja modele – tylko trochę większe. A dokładniej – konstruuje czołgi.


Jakub Lenczowski – www.dobrenarty.pl

Każdy człowiek biznesu doskonale wie, że życie to nie warcaby, tylko szachy – i trzeba myśleć wyprzedzająco, dalej niż jeden ruch do przodu. A skoro tak… Mimo, że mamy jeszcze lato, ten uczestnik zachęca nas do myślenia o zimie o zimie. Jakub Lenczowski to właściciel sklepów narciarskich www.dobrenarty.pl. Marka sprzedaje zarówno sprzęt nowy, jak i narty używane. Fajnym pomysłem jest opcja wymiany nart (gdy dziecko rośnie i trzeba mu wymienić narty na dłuższe – to stare można w sklepie zostawić w rozliczeniu). Kuba prowadzi też sklep o profilu triathlonowym www.dobrytriathlon.pl (i sam jest zapalonym triathlonistą). W tym roku otworzył też biuro podróży www.dobrewyprawy.pl, specjalizujące się w turystyce aktywnej i wyjazdach narciarskich.


Anna Mielczarek – Soboń Mielczarek Kancelarie Adwokacko – Radcowskie

„Na kłopoty Bednarski“ – większość ludzi pamięta ten serial z 1986 roku. Wersja anno domini 2016 brzmi – „Na kłopoty Anna Mielczarek“. Oczywiście na problemy prawne, które może napotkać przedsiębiorca. Ania jest radcą prawnym i wraz ze wspólniczką prowadzi kancelarię adwokacko-radcowską pod marką: Soboń Mielczarek Kancelarie Adwokacko – Radcowskie. Panie specjalizują się w obsłudze przedsiębiorców. Poza rozwiązywaniem problemów, firma zajmuje się także doradztwem w zakresie bieżącego funkcjonowania firm, w tym w opiniowaniem i negocjowaniem umów handlowych.


Artur Zubalski – Instalacje od A do Z

To może się przydarzyć zarówno z biurze, jak i w naszych domach i mieszkaniach. I zepsuć nam dzień. O czym mowa? O awarii. Pamiętacie taki program „Fachowcy”? Brutalnie obnażył prawdę o rynku usług w Polsce – jeśli nie masz sprawdzonego, zaufanego fachowca, możesz spodziewać się katastrofy – i kosmicznych kosztów. Dobra wiadomość – uczestnicy Run Public mogą mieć swojego sprawdzonego fachowca. Artur Zubalski, właściciel firmy Instalacje od A do Z, wykonuje wszystkie usługi związane z instalacjami wodnymi, kanalizacyjnymi i gazowymi. Artur poszukuje klientów, którym zależy na fachowości, terminowości i wysokiej jakości usług. A dodatkowo – także współpracowników. Jego firma poszukuje księgowego, kogoś kto zajmie się reklamą oraz etatowego montera instalacji sanitarnych.


Maciej Juruś – Arena Biznesu

Myśląc o Run Public powiedział – to będzie dla mnie „runmageddon”. Mając jednak takie doświadczenie zawodowe i pracując w tylu branżach, także podczas treningu poradził sobie fantastycznie. Maciej Juruś czynny zawodowo jest od 25 lat - najpierw jako nauczyciel, potem miotacz ognia – a raczej wody ognistej. Przez wiele lat był na pokładzie “Łódki Bols”, aby wprowadzać - jak sam to ujął – „do szarej polskiej rzeczywistości element baśniowy”. Nie dla wszystkich miłośników trunków sprzedawanych przeze niego kończyło się to jak w bajce, dlatego zamienił branżę alkoholową na ubezpieczeniową. Od dwóch i pół roku związany jest z adresem Prądnicka 12, gdzie funkcjonują spółki księgowa, szkoleniowa, prawna i sprzedażowa. Aktywnie działa dla pozyskania klientów dla tych spółek, ale również od wielu miesięcy jestem związany z Areną Biznesu. Jako Dyrektor Regionalny Areny Biznesu odpowiada za budowanie nowych grup w Kielcach i Nowym Sączu.


Monika Hojdak – Arena Biznesu

Maciej Juruś, jak i każdy przedsiębiorca dobrze wie, że firma nie jest w stanie prawidłowo funkcjonować bez wszechstronnej pomocy najlepszej asystentki. Taką mieliśmy wśród nas podczas eventu. Monika Hojdak działa w Arenie Biznesu, wspiera firmę w działaniach bieżących i dokumentacji, pomaga organizować spotkania i wydarzenia, a podczas Run Public wszystkim służyła motywacją biegową.


Aleksandra Zając i Magdalena Sowa – Floatarium

To dwie dziewczyny, które pomagają oderwać się od rzeczywistości. No, może nie dokładnie one, ale firma, w której działają. Aleksandra Zając i Magdalena Sowa reprezentują Floatarium – miejsce niecodziennego relaksu i medytacji. Przestronna kabina wypełniona na 25cm super nasyconym roztworem soli, tworzy warunki podobne do Morza Martwego. Umożliwia to unoszenie się bez żadnego wysiłku na powierzchni wody. Roztwór podgrzany jest do temperatury skóry, dzięki czemu ciało praktycznie zlewa się z wodą - po prostu się rozpływa. W ten oto sposób odnosimy wrażenie unoszenia się w powietrzu - lewitowania. W kabinie floatingowej, pozbawiony grawitacji, każdy może poczuć się jak w kosmosie. Każdy mięsień w organizmie może się teraz zrelaksować, czujemy się coraz lepiej, mózg uwalnia ogromne ilości endorfin (hormony szczęścia), a ciało zaczyna się regenerować. Idealne rozwiązanie dla ludzi zmęczonych pracą oraz… treningiem. Firma poszukuje obecnie współpracowników i inwestorów.


Małgorzata Łuczywo – SecurityKiss

Facebooki, Instagramy, Tweetery. Ujawniamy tyle prywatności dobrowolnie, że mogłoby się wydawać, że nikt nie chce już jej chronić. I tu niespodzianka – są tacy, którzy chcą bardzo i doskonale wie o tym Małgorzata Łuczywo, właścicielka firmy SecurityKiss. Firma jest wiodącym serwisem VPN w zakresie ochrony prywatności, zachowania anonimowości i omijania internetowej cenzury. Kładą szczególny nacisk na to, aby ich rozwiązania były tak proste jak to możliwe i aby każda osoba nieposiadająca umiejętności technicznych mogła z nich korzystać – zarówno prywatnie, jak i w biznesie. SecurityKiss poszukuje nie tylko chętnych do skorzystania z produktu, ale także ciekawych projektów biznesowych, w które mogłaby zainwestować.


Jolanta Pawlik-Rusek, Szkolenia za Miastem

Ktoś, kto zatrudnia ludzi dobrze o tym wie – bardzo trudno przekonać pracowników do oszczędzania i poszanowania zasobów firmy. Szacuje się, że średnio co ósma strona drukowana w firmie jest marnowana. Gdyby w ciągu roku ułożyć je kartka za kartką, to moglibyśmy cztery razy pokonać drogę z Ziemi na Księżyc. Na szczęście jest na to sposób - Jolanta Pawlik-Rusek oraz jej elektryczne rowery. Firma Szkolenia za Miastem organizuje warsztaty dla firm, podczas których pracownicy otrzymują praktyczną wiedzę, doświadczonych trenerów oraz... szansę na wytwarzanie energii elektrycznej za pomocą rowerów. Zapewne po takim szkoleniu pracownicy będą gasić światło w firmie!


Kinga Rościszewska i Maja Falkowska - Cisco Systems Poland

O analizach finansowych wiedzą niemal wszystko. Kinga pracowała dla takich marek jak International Paper, HSBC czy IBM Global Process Services, a obecnie wspiera firmę Cisco Systems Poland, podobnie jak Maja. Niech Was jednak nie zmyli ich bogate CV – dziewczyny nie spoczywają na laurach, doskonalą swoje umiejętności, nawiązują nowe kontakty i… biegają. Z sukcesem. Maja podczas Run Public wywalczyła puchar.


Jakub Grzechynka – Hubvetia

Networkingi są po to, by łączyć ludzi oferujących komplementarne usługi. Razem powstają z tego fantastyczne projekty, a czasem długofalowa współpraca. A co z branżami, w których nie tak łatwo o networking, bo w grę wchodzą ogromne pieniądze i tajemnica zawodowa? Tam pomoże Jakub Grzechynka i jego Hubvetia. Innowacyjna platforma ma za zadanie łączyć interesy branży farmaceutycznej i biotechnologicznej. Brzmi tajemniczo, więc o szczegóły najlepiej zapytać Kubę osobiście, podobnie jak o możliwość współpracy. Firma poszukuje osób działających w branży oraz posiadających kontakty do przedstawicieli firm farmaceutycznych.


PARTNERZY EVENTU


Anna Mazurczyk – Zielone Trendy

Patrząc na nią, aż chciałoby się zaśpiewać „Zielono mi“. Ania Mazurczyk jest najlepszą reklamą swojej firmy, oferującej jęczmień, chlorellę oraz zielone koktajle powstające na ich bazie. Ania zapewnia, że gwarantują to, czego potrzeba zapracowanemu człowiekowi – niezbędną dawkę zdrowia, sił i dobrego samopoczucia. Zielone Trendy poszukują chętnych do wypróbowania mocy „zielonek” oraz firm zajmujących się profilaktyką zdrowia.


Kamil Cichoń – Kamil Cichoń Fotografia

Nie bez powodu znalazł się między nami. To jedyny w Krakowie fotograf do zadań specjalnych. Kamil Cichoń podczas pierwszej edycji fotografował nas jeżdżąc na rowerze. Podczas drugiej – biegał za nami z aparatem. Bez względu na to, co wymyśli, jedno jest pewne – zdjęcia będą powalające. Kamil poszukuje osób zainteresowanych sesją biznesową, oprawą foto eventu lub po prostu zdolnego fotografa do współpracy.


Michał „Michu” Targosz – New Balance Performance

Trener, biegacz, ekspert marki New Balance, współpracownik ITMBW Kraków. Doradza w kwestii treningów, suplementacji, odżywiania i sprzętu. Zapalony biegacz. Tygodniowo biega 40-80 km, najchętniej na krótkich dystansach (1,6km, 3km, 5km, 10 km) oraz w ramach biegów górskich i biegach po piasku. W tym roku na podium stał aż 20 razy i na tym nie poprzestaje. Pod koniec roku startuje w Mistrzostwach Polski w biegu po schodach Altus Cup 2016. Zaprasza do współpracy wszystkich zainteresowanych tym sportem – i pracą w New Balance Performance. Sklep w Bonarce rekrutuje właśnie managerów i sprzedawców.


Paula Pietrucha – Termy Krakowskie

Paula jest charyzmatycznym managerem Term Krakowskich, w których każdy zmęczony i zestresowany przedsiębiorca znajdzie prawdziwą oazę spokoju. 5 różnych saun, basen Kneippa, grota solna, bar tlenowy, ogród zewnętrzny, basen oraz plaża. Do tego w ofercie pełna gama masaży leczniczych i relaksacyjnych. Paula zachęcała uczestników do spróbowania tej formy odpoczynku. Tych, którzy już raz skorzystali z gościnności naszego partnera, namawiać nie trzeba było.


Janusz Łyczak – Foodcare

Foodcare, nasz partner, to producent 4MOVE - zbilansowanych napojów izotonicznych i witaminowych, które szybko gaszą pragnienie, skutecznie nawadniają organizm, uzupełniają utracone podczas wysiłku witaminy i minerały. Przeznaczone są dla osób lubiących aktywny styl życia, uprawiających sport wyczynowo i rekreacyjnie.


POMYSŁODAWCA I ORGANIZATOR: Agnieszka Grzechynka – Go Public

Właścicielka marki Go Public (www.go-public.pl), ekspert PR, social media manager, copywriter, coach, specjalista do spraw kontaktów z mediami i organizator pierwszych w Polsce networkingów biegowych Run Public. Doświadczenie zdobywała w działach marketingu prywatnych firm oraz w branży dziennikarskiej. Przez 8 lat pracowała jako warszawska reporterka TVN24 i TTV, jako podniebna reporterka helikoptera „Błękitny24” oraz jako producentka topowego programu informacyjnego „Fakty TVN”. Ostatecznie porzuciła etat na rzecz samozatrudnienia, zakładając własną firmę PR-ową. Go Public specjalizuje się w tworzeniu treści marketingowych oraz doradztwie w zakresie wykorzystania potencjału social media w biznesie. Prywatnie miłośniczka biegania, trenująca do kolejnego półmaratonu.


Kolejna edycja Run Public odbędzie się już w październiku. Serdecznie zapraszamy!

Wyróżnione posty
Ostatnie posty
Archiwum
Wyszukaj wg tagów
Nie ma jeszcze tagów.
Podążaj za nami
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
bottom of page