top of page

KLIENCI

Każda branża jest inna, każda wymaga indywidualnego podejścia, każda jest dla nas ważna.

Dołącz do grona firm zadowolonych ze współpracy z Go Public.

17458169_750537698456537_4967763751822241598_n.png
IRAS LOGO.png
GLAD LOGO.png
fundacja_logo150.png
159108457_184475333440380_6806561688761926735_n.png
logo1.png
x0001-2.jpg.pagespeed.ic.ZMFWB7ek1E.webp
14700886_1328893133787569_8964905814490518627_o.png

REFERENCJE

myCV.pl, Cezary Szczegielniak

Z firmą Go Public współpracujemy od roku. Agencja przygotowuje dla nas artykuły content marketingowe, z których jesteśmy ogromnie zadowoleni.

Teksty pisane są w sposób oryginalny, kreatywny a zarazem rzetelny i posiadający wysokąwartość merytoryczną. Dzięki artykułom tego rodzaju nie tylko pojawiamy się w prasie i reklamujemy nasz produkt, ale także budujemy własną markę jako ekspertów w branży, co nie pozostaje bez znaczenia na wyniki sprzedażowe.

 

Go Public to gwarancja wysokiej jakości tekstów copywriterskich, szybkości działania oraz doskonałej atmosfery współpracy”.

Szepty Książek, Izabela Erdman

Go Public - to ten rodzaj współpracy, który ma szansę potrwać długie lata.

Powierzyć agencji reklamowej promowanie swoich działań to dziś spore wyzwanie. Na rynku krocie firm spośród których chce się wybrać tę najlepszą.


My taką podjęliśmy. Przygotowane teksty reklamowe cechują się wyjątkową jakością i starannością, rzetelnym podejściem do poruszanego tematu i idealnie dobranymi zdjęciami.
Co to dla nas oznacza? Zwiększenie odsłon na stronie, większą aktywność ze strony czytelników oraz szersze  zainteresowanie działaniami firmy.

Planujemy rozszerzenie współpracy z Go Public. To agencja, która potrafi przekładać słowa na uznanie w oczach klienta. Polecamy!
 

Agencja Go Public współpracuje z Wyższą Szkołą Turystyki i Ekologii, świadcząc usługi w zakresie kompleksowej obsługi public relations.

 

Korzystając z mediów społecznościowych oraz profesjonalnych mediów branżowych, Go Public przeprowadziła szereg skutecznych kampanii wizerunkowych promujących zarówno markę WSTiE, jak i usługi edukacyjne uczelni. Agencja na bieżąco proponuje ciekawe i innowacyjne rozwiązania w komunikacji z różnymi grupami docelowymi.

 

Go Public obsługuje firmowe konto WSTiE na Facebooku, a także tworzy treści ze specjalnym przeznaczeniem dla social media. Agencja wykonuje także zlecenia w zakresie tworzenia innych tekstów, w tym artykułów eksperckich, content marketingowych oraz sponsorowanych. Kilkakrotnie przygotowano dla uczelni press release/informacje prasowe, które były dystrybuowane do dziennikarzy branżowych i zaowocowały licznymi publikacjami.

 

Go Public to niezwykłe połączenie szybkiego działania, rzetelności i zrozumienia potrzeb klienta oraz dobrej znajomości rynku. Polecamy usługi agencji Go Public
jako rzetelnego i godnego zaufania partnera w dziedzinie social media marketingu, kreowania wizerunku oraz usług copywriterskich.

Pracownia Ciała i Umysłu, Magdalena Krzysztoporska

Od pewnego czasu borykałam się z nazwą mojej firmy. Za każdym razem, kiedy się nad nią zastanawiałam, brakowało "tego czegoś". Nazwa, którą mam dzięki Go Public to nazwa trafiona w samo sedno, która w pełni odzwierciedla to, czym się zajmuję.

 

Go Public to profesjonalizm, indywidualne podejście do klienta i co jest niezwykle ważne - słuchanie jego potrzeb. I to wszystko w niezwykle przyjaznej atmosferze. Go Public polecam każdemu. Ja sama zdecydowałam się na dalszą współpracę, na którą ogromnie się cieszę.

 

ADWIL, Dawid Drąg

Poszukując copywritera do opracowania sloganu reklamowego oraz tekstu SEO na stronę internetową trafiliśmy na Go Public. Uważamy, że lepiej chyba trafić nie mogliśmy.

 

Odpowiedź na nasze zapytanie dostaliśmy wręcz błyskawicznie. Nasza współpraca przebiegała profesjonalnie, terminowo i co najważniejsze w przyjaznej atmosferze. Z pełną odpowiedzialnością polecamy usługi Go Public każdemu, kto poszukuje kreatywnego sloganu reklamowego czy wartościowego tekstu SEO.

Please reload

bottom of page