top of page

Polskie Radio RDC o networkingach biegowych Run Public!

Agnieszka Grzechynka, właścicielka Go Public i pomysłodawczyni networkingów biegowych była gościem Anny Matusiak-Rześniowieckiej w Radiu Dla Ciebie.

– Do tej pory sportem kojarzącym się z biznesem były bardziej eleganckie dyscypliny – golf, tenis, squash, w których na dodatek zawsze ktoś wygrywa. A w bieganiu nikt nie wygrywa, nikt nie przegrywa, wszyscy są równi – mówiła w RDC Agnieszka Grzechynka, pomysłodawczyni biegowego networkingu.


– Kiedy postanowiłam zorganizować networking, który zaczyna się wspólnym bieganiem, moja pierwsza obawa była taka, czy ludzie, którzy przywykli do bardzo oficjalnego ubioru – szpilki, garnitury – założą dres, czy się odważą – opowiadała Grzechynka. Jak przyznała, okazało się, że nikogo to nie odstraszyło. – Ten gen biznesu i odwaga, która pchnęła ich do zakładania firm i osiągania sukcesu, pomogła im też w tym względzie. Ludzie innowacyjni w biznesie, są też innowacyjni w życiu – powiedziała.


Grzechynka zauważyła, że do tej pory sportem kojarzącym się z biznesem były bardziej eleganckie dyscypliny, takie golf, tenis, czy squash. – Tam na dodatek zawsze ktoś wygrywa. A w bieganiu nikt nie wygrywa, nikt nie przegrywa, nieważne na jakim dystansie się biegnie – podkreśliła w RDC. – Chodzi o to, żeby poczuć się silniejszym, bardziej pewnym siebie. Uczestnicy integrują się już w trakcie biegu, później niektórzy ze sobą współpracują – opowiadała.


Całego wywiadu możecie posłuchać tu: http://www.rdc.pl/podcast/biegowy-networking-ludzie-innowacyjni-w-biznesie-sa-tez-innowacyjni-w-zyciu-posluchaj/

#PR #networking #bieganie #innowacje #biznes #PublicRelations #RunPublic #kontakty

Wyróżnione posty
Ostatnie posty
Archiwum
Wyszukaj wg tagów
Nie ma jeszcze tagów.
Podążaj za nami
  • Facebook Basic Square
  • Twitter Basic Square
  • Google+ Basic Square
bottom of page